Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Přednastavená sada
Sleva RK dle certifikace
Sada 1x RF xComfort Bridge - 3x RF stmívací aktor 100W. 3+1x RF tlačítko + ovládání Smartphonem | CPAD-00/221

Sada 1x RF xComfort Bridge - 3x RF stmívací aktor 100W. 3+1x RF tlačítko + ovládání Smartphonem | CPAD-00/221

Cena (bez DPH)
11 525,00 Kč
DPH (21%)
2 420,25 Kč
Cena (s DPH)
13 945,25 Kč

Řídicí jednotka xComfort Bridge s aplikací a třemi stmívacími aktory umožňuje jednoduchou konfiguraci a ovládání pomocí aplikace (iOS, Android). Vůbec nemusíte mít znalosti programování, aplikace vás provede kompletním nastavení. Stmívá všechny typy stmívatelných žárovek (např. LED) Plynule stmívá od 0 W, nehlučí, stmívá až do úplného zhasnutí stmívatelného LED světla.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Na objednávku (0)
Délka:
31 mm
Šířka:
105 mm
Výška:
105 mm
Hmotnost:
0.61 kg
SKU:
300310
EAN:
9010238112315

 Sada 1x RF xComfort Bridge, 3x RF stmívací aktor 100W, 3+1x RF tlačítko, ovládání Smartphonem

Použití

RF xComfort Bridge se skládá ze 3 RF stmívacích aktorů a celkem ze 4 RF 2 bodových tlačítek z nichž to čtvrté je s potiskem jako centrální.

Základní informace

RF Set xComfort Bridge (3x RF stmívací aktor 0-100W + 3x RF 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm + 1x RF 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm s potiskem) typ - CPAD-00/221

RF xComfort Bridge je novou ovládací jednotku pro spínání osvětlení pomocí jednoduché aplikace ve Vašem smartphonu. Nezáleží na tom, zda-li jste již znalý uživatel a programátor chytrých instalací, nebo teprve začínáte pronikat a seznamovat se s technologiemi pro chytré domy a nebo jen chcete chytře vyzkoušet ovládání osvětlení mobilem.

Není nutný žádný konfigurační software ani předchozí znalosti programování - stačí pouze nainstalovat jednu z našich Go Wireless sad pro spínání či stmívání. Instalace bezdrátových sad Go Wireless je jednoduchá, flexibilní a bez nepořádku. Aktor umístíte na vhodném místě u světelného zdroje a bezdrátové tlačítko umístíte na libovolné místo dle přání uživatele. U všech sad jsou vazby mezi tlačítkem a aktorem již naprogramované.

Pomocí aplikace v mobilním telefonu se přes místní síť připojíte k xComfort Bridge jednotce a snadno připojíte bezdrátové aktory pomocí skenování čárových kódů nebo pomocí párovacího módu. Připojit lze spínací nebo stmívací aktory a nové zásuvkové adaptéry (spínací a stmívací). Připojené aktory si snadno pojmenujete a přiřadíte jednotlivým místnostem. Pro komfortní ovládání si vytvoříte tematické scény jako např. Příchod, Odchod, Sledování televize, Večeře apod.

RF Set xComfort Bridge je kompletně před programovaná. Set se dá kdykoliv rozšířit.

Bezdrátové sady GO WIRWLESS

 

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

 

Typ produktu
Balené jednotky, Ovládání, Tlačítko
Typ montáže
Zapuštěná montáž, Povrchová montáž
Napájení
Baterie, Síťové napájení
Aktivační funkce
Ztlumení
Kompatibilita
55 mm (Universal)
Rozteč vahadla
1 souprava
Barva
Čistě bílá
Výstupní výkon - max
100 W
Stupeň ochrany
IP20
Počet výstupů
1
 
Powered by Phoca Cart