Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Přednastavená sada
Sleva RK dle certifikace
RF Spínací sada s pohybovým senzorem (spínací aktor 10A + univerzální pohybový senzor) | CPAD-00/230

RF Spínací sada s pohybovým senzorem (spínací aktor 10A + univerzální pohybový senzor) | CPAD-00/230

Cena (bez DPH)
3 912,00 Kč
DPH (21%)
821,52 Kč
Cena (s DPH)
4 733,52 Kč

Bezdrátová spínací sada s pohybovým senzorem vám umožní spínat světla nebo spotřebiče na základě pohybu. Lze rychle a snadno nainstalovat všude tam, kde chcete detekovat pohyb a tím ovládat světla nebo spotřebiče. (např. rozsvítit celou chodbu detekcí pohybu a třeba jen když je šero, nebo tma). To je užitečné zejména při plánování osvětlení a jeho automatizace. U RF PIR Detektoru pohybu lze snadno nastavit i při jaké intenzitě světla má spínat. V nových i stávajících prostorách se jedná perfektní automatické řešení. Systém lze i dále rozšiřovat.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Skladem (2)
Délka:
31 mm
Šířka:
111 mm
Výška:
223 mm
Hmotnost:
0.25 kg
SKU:
300920
EAN:
9010238132542

 RF Spínací sada s pohybovým senzorem (spínací aktor 10A + univerzální pohybový senzor)

Použití

RF Spínací set s pohybovým senzorem skládající se z RF Spínacího aktoru 10A a RF PIR detektoru pohybu.

Základní informace

RF Spínací set s pohybovým senzorem (spínací aktor 10A + univerzální pohybový senzor) - typ CPAD-00/212

RF Spínací set s pohybovým senzorem je již naprogramován. RF Spínací set s pohybovým senzorem se dá kdykoli rozšířit. Spíná všechny druhy zátěže do 10A.

RF PIR Detektor pohybu - typ CBMD-02/01 a CBMD-02/02

RF PIR detektor pohybu umožňuje 4 způsoby montáže. Je to zapuštěná montáž do stropu (elektroinstalační krabice), montáž na povrh nalepením, montáž na povrh přišroubováním a zapuštěná montáž do zdi nebo skříňky se standardními rozměry rámečku 55x55. Detektor pohybu je ve spojení se systémem xComfort řešením úspory energie vytápění či chlazení, nabízí vyšší komfort a bezpečnost.  Toto bezdrátové řešení umožňuje jeho využití jak v novostavbách tak i při jakýchkoliv rekonstrukcích. Napájení je řešeno buď pomocí baterie, jejíž výdrž je až 5 let, nebo síťově 230V.

RF Spínací aktory 10A - typ CSAU-01/10

Všechny aktory nové generace jsou nově vybaveny druhým programovacím tlačítkem MODE a zelenou LED diodou pro programování základních funkcí i bez použití počítače. Šroubovákem je možné nastavit funkce ZAP/VYP, tlačítkovou, nebo impulsní funkci, časovač se zpožděným vypnutím (1 min), případně časovač s upozorněním na vypnutí. Spínání aktoru je bezdrátové, například RF tlačítkem až ze 32 míst anebo také u provedení spínacího aktoru s binárním vstupem 230V přímo klasickým vypínačem, nebo tlačítkem 230V. Pro ovládání musí být použita stejná fáze jako pro napájení aktoru. Toto řešení výrazně zlevňuje projekty a umožní použití ve stávajících instalacích, kde zákazník nechce měnit instalované vypínače ani design. Tento binární vstup se nechá využít také jako bezpečnostní, například pro připojení různých senzorů - teploty, vlhkost, vítr a podobně. Integrovaný binární vstup nemusí vždy ovládat příslušný spínací aktor, může se použít rovněž pro ovládání jiných aktorů (stmívací, roletový, spínací aktor) nebo skupinové ovládání, například scény či centrální funkce.

Bezdrátové sady GO WIRWLESS

 

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

Typ produktu
Balené jednotky, Ovládání, Senzor
Typ montáže
Zabudovaný, Zapuštěná montáž, Povrchová montáž
Napájení
Baterie, Síťové napájení
Aktivační funkce
Spínání
Typ snímače
Pohyb, Přítomnost
Barva
Čistě bílá
Spínací výkon - max
2300 W
Stupeň ochrany
IP20
Max. počet spínacích kontaktů
1
 
Powered by Phoca Cart