Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Přednastavená sada
Sleva RK dle certifikace
RF Vytápěcí sada - efektová regulace (vytápěcí aktor PWM 10A + dotykový termostat bílá 55mm) | CPAD-00/231

RF Vytápěcí sada - efektová regulace (vytápěcí aktor PWM 10A + dotykový termostat bílá 55mm) | CPAD-00/231

Cena (bez DPH)
3 826,00 Kč
DPH (21%)
803,46 Kč
Cena (s DPH)
4 629,46 Kč

S vytápěcí sadou naprogramovanou na efektovou regulaci můžete svá řešení vytápění ovládat pohodlněji. Ať už jde o topné panely, topné fólie nebo topné kabely, prostě s bezdrátovým dotykovým termostatem a kompaktním bezdrátovým vytápěcím aktorem uděláte první krok k většímu pohodlí a úspoře energií. A pokud by se vaše požadavky zvýšily, lze systém podle potřeby kdykoli rozšířit. Tato vytápěcí sada lze nainstalovat rychle a snadno bez rozsáhlých rekonstrukčních prací, bezdrátový dotykový pokojový termostat lze umístit na jakýkoli povrch.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Na objednávku (0)
Délka:
31 mm
Šířka:
111 mm
Výška:
223 mm
Hmotnost:
0.25 kg
SKU:
301922
EAN:
9010238139787

 RF Vytápěcí sada - efektová regulace (vytápěcí aktor PWM 10A + dotykový termostat bílá 55mm)

Použití

RF set pro vytápění - efektová regulace se skládá z RF Vytápěcího aktoru PWM 10A s měřičem spotřeby a RF dotykového termostatu s rámečkem, bílá, 55mmm

Základní informace

RF Set pro vytápění (RF vytápěcí aktor 10A + RF dotykový termostat bílá 55x55mm) - typ CPAD-00/231

RF Vytápěcí aktor PWM 10A s měřičem spotřeby - typ CHAU-01/01-10E

Vytápěcí aktory vlastnící inovativní technologii řízení vytápění se používají na ovládání elektrické topné podlahové fólie, elektrických topných podlahových kabelů, elektrických radiátor, elektrických infračervených panelů a teplovodních radiátorů. Vytápěcí aktor používá na každý druh topení vlastní profil. V případě ztráty spojení delší jak 50 minut je vybaven bezpečnostní funkcí s nastavitelným nouzovým režimem, kde hodnota nouzového výstupu lze jakkoliv nastavit. Je vybaven měřením spotřeby a nastavitelnou detekcí chyby zátěže. To znamená, že pokud zátěž klesne pod minimální jmenovitou hodnotu zatížení je tento stav indikován jako chyba zátěže. Podpora podlahového senzoru s nastavitelnou minimální a maximální teplotou je nedílnou vlastností při použití bez řídící jednotky Smart Manageru. Vytápěcí aktor může být řízen z RF dotykového termostatu, pokojového PWM termostatu, nebo Smart managerem. Vytápěcí aktory se liší podle zátěže a použití. Typ CHAU-01/01-10E je do elektrické zátěže 2300W se spínáním v nule, typ CHAU-01/01-16E je pro zátěž do 3600W se spínáním v nule a typ CHAU-01/01-1ES je pro zátěž 1A, 230W pro tiché bez releové spínání termoelektrických hlavic.

RF dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95% teplotním vstupem, komplet s rámečkem, bílá - typ CPAD-00/198

  • K přímému řízení aktoru VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, VENTILACE, OSVĚTLENÍ a ROLET
    • na termostatu lze nastavit topné režimy Komfort, Ekonomický, Útlum a Ochrana a přiřadit k nim časové plány. Termostat je vhodný pro řízení vytápění, chlazení prostřednictvím spínacího aktoru, nebo 12-kanálového Multiaktoru, případně k řízení elektrického podlahového vytápění. Ventilace je spínaná na základě vlhkosti.
  • Ve spolupráci s chytrou jednotkou RF SMATR MANAGER (doporučujeme)
    • Všechny měřené hodnoty z tohoto termostatu jsou přenášeny v jednom komunikačním paketu do RF Smart Manageru a ten ovládá na základě dalších požadavků aktory vytápění, chlazení, ventilace, rolety případně osvětlení.

Velký dotykový displej s podsvícením umožňuje intuitivní ovládání, snadnou změnu požadované teploty a poskytuje přehled o vytápěcích režimech. Jakákoliv změna je automaticky přenesena do Smart Manageru a obráceně. Uživatelsky nastavitelné týdenní časové plány s výběrem jednoho ze čtyř topných režimů a možností až 6 změn v průběhu jednoho dne nabízí maximální flexibilitu pro dosažení specifických potřeb každého pokoje. Uživatelská změna teploty +-5 stupňů se snadno volí šipkami na displeji, kde tato změna bude aktivní do první automatické změny v plánovači Vám vše usnadní. Dvě dotyková tlačítka na displeji mohou být použita pro ovládání ostatních funkcí, například osvětlení, rolet, případně scén ve Smart Manageru, které se mohou konfigurovat pomocí smartphonu.

Nejčastěji se instaluje nalepením na stěnu bez nutnosti použití instalační krabice. Pokud ale bude využito externí napájení, nebo možnost připojení externího senzoru PT1000, je zapotřebí instalační krabice o průměru 68mm. Standardně je termostat napájen dvěma bateriemi AAA, které jsou součástí balení (přibližná živostnost je závislá na nastavení a pohybuje se kolem 2 roků). Výhodou je možnost externího napájení ze zdroje CMMZ-00/13. Vestavěný mikro USB konektor slouží pro aktualizaci software termostatu a pro napájení. Termostat je vyráběn ve čtyřech základních barvách středových krytů (lesklá bílá, zářivě bílá, alpská bílá a matná antracitová). Přístroj není závislý na konkrétním výrobci rámečku, barvě či materiálu - lze totiž vybrat z mnoha doporučených výrobců rámečků se středovým otvorem 55x55 mm.

Bezdrátové sady GO WIRWLESS

 

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

Typ produktu
Balené jednotky, Ovládání, Řadič
Typ montáže
Zapuštěná montáž, Povrchová montáž
Napájení
Baterie, Síťové napájení
Aktivační funkce
Topení
Typ snímače
Vlhkost, Teplota
Kompatibilita
55 mm (Universal)
Barva
Čistě bílá
Výstupní proud - max
10 A
Stupeň ochrany
IP20
Počet výstupů
1
 
Powered by Phoca Cart