Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Přednastavená sada
Sleva RK dle certifikace
RF Stmívací sada (stmívací aktor 250W + 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm) | CPAD-00/213

RF Stmívací sada (stmívací aktor 250W + 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm) | CPAD-00/213

Cena (bez DPH)
2 562,00 Kč
DPH (21%)
538,02 Kč
Cena (s DPH)
3 100,02 Kč

Bezdrátová stmívací sada plynule ztlumí všechna stmívatelná světla – dokonce i LED! Tento balíček plynule stmívá všechny stmívatelné žárovky na místě, které je pro vás vhodné. Lze jej rychle a snadno namontovat pomocí bezdrátového tlačítka namontovaného na jakýkoli povrch a nabízí větší flexibilitu než „tradiční“ stmívače. Systém lze i dále rozšiřovat.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Skladem (1)
Délka:
31 mm
Šířka:
111 mm
Výška:
223 mm
Hmotnost:
0.25 kg
SKU:
193728
EAN:
9010238033528

 RF Stmívací sada (stmívací aktor 250W + 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm)

Použití

Stmívací set skládající se z RF SMART stmívacího aktoru 250W UNI a RF tlačítka kompletního 2 bodového 55x55mm.

Základní informace

RF Stmívací set (RF SMART stmívací aktor 250W + 2 bodové tlačítko EATON lesklá bílá 55x55mm) - typ CPAD-00/213

Stmívací set je již naprogramován. Stmívací set se dá kdykoli rozšířit.

RF Stmívací aktor 250W UNI - typ CDAU-01/04

Novinkami v sortimentu bezdrátové elektroinstalace EATON xComfort jsou RF SMART stmívače, které jsou na trhu nejvyspělejší technikou v oboru stmívání. Bezproblémově stmívají většinu běžných světelných zdrojů včetně LED žárovek 230 V. Oproti starší verzi stmívačů poskytují mnohem více funkcí a jsou levnější. Ovládat je lze bezdrátově RF tlačítkem a rovněž klasickým tlačítkovým spínačem 230 V. Vyrábějí se v provedení s montáží do instalační krabice (250 W) nebo ve vestavném provedení do rozváděče (500 W), některé rovněž s měřením spotřeby elektrické energie.

Vlastnosti nových SMART stmívačů:

  • – Stmívají všechny typy RLC zátěží – žárovky a „halogeny“ 230 V a stmívatelné LED žárovky a kompaktní zářivky 230 V.
  • – Jsou vybaveny předdefinovanými stmívacími DIM profily pro většinu světelných zdrojů s možností nastavit vlastní uživatelské profily.
  • – Integrovány jsou oba typy fázového řízení na vzestupné a sestupné hraně (leading edge/trailing edge) s autodetekcí připojené zátěže. Proto lze stmívače použít rovněž k řízení konvenčních a elektronických transformátorů pro stmívání žárovek na malé napětí a proudově řízených předřadníků LED panelů.– Stmívání je vždy plynulé, lineární s možností uživatelsky omezit rozsah stmívání.
  • – Stmívače nebzučí, při malém otevření neblikají, po vypnutí žárovka nežhne.
  • – Nestmívatelné světelné zdroje RF stmívač spíná v režimu ZAP/VYP, obdobně jako spínací aktor (už se stmívací aktor nemusí nahrazovat za spínací).
  • – Funkce paměť – zapnutí na poslední úroveň.
  • – Elektronická ochrana proti tepelnému přetížení a zkratu s automatickým restartem. Soft start.
  • – Ploché provedení stmívačů hloubky 18 mm s montáží do instalační krabice.
  • – Nepotřebuje minimální zátěž. Stmívání už od 0 W.

RF Tlačítko 2-bodové, baterie 3V - typ CTAA-01/04 + krytka a rámeček

Tlačítka komunikují s libovolným RF přijímačem obousměrně, používají se pro bezdrátové ovládání osvětlení, spotřebičů, rolet, změnu provozních režimů topení apod. Požadovaná funkce je určena až výběrem vhodného typu aktoru. Bateriové napájení umožňuje vysokou flexibilitu v montáži, tlačítka lze nalepit nebo přišroubovat kamkoliv na zeď nebo nábytek. Tlačítko se k aktoru naprogramuje v základním režimu pouze jeho stisknutím - ovládání je horním nebo dolním bodem tlačítka ve funkci ZAP/VYP, rozjasňování/stmívání, rolety nahoru/dolů. V komfortním režimu lze navíc rozlišit krátký a dlouhý stisk pro nastavení více funkcí ovládaného aktoru. RF tlačítka se signalizační LED diodou v dolní části krytu, zobrazují komunikaci s cílovým aktorem. Při správném stisku tlačítka LED blikne poprvé, podruhé blikne při obdržení telegramu, který vysílá cílový aktor při sepnutí (v komfortním režimu lze blikání LED deaktivovat). Trvalé zapnutí LED diody není možné. Upozornění na vybitou baterii při stisku tlačítka probliknutím osvětlení - v komfortním režimu lze funkci zrušit. Životnost baterie je až 10 let, závisí na okolní teplotě a četnosti ovládání - spínání 100/85 tisíc stisknutí, stmívání 20/18 tisíc stlačení, rolety 33/30 tisíc stlačení (první údaj pro RF tlačítka bez signalizace, druhý údaj pro tlačítka s LED signalizací).

Bezdrátové sady GO WIRWLESS

 

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

Typ produktu
Balené jednotky, Ovládání, Tlačítko
Typ montáže
Zapuštěná montáž, Povrchová montáž
Napájení
Baterie, Síťové napájení
Aktivační funkce
Ztlumení
Kompatibilita
55 mm (Universal)
Rozteč vahadla
1 souprava
Barva
Čistě bílá
Výstupní výkon - max
250 W
Stupeň ochrany
IP20
Počet výstupů
1
 
Powered by Phoca Cart