Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Přednastavená sada
Sleva RK dle certifikace
RF Spínací sada (spínací aktor 10A + 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm) | CPAD-00/212

RF Spínací sada (spínací aktor 10A + 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm) | CPAD-00/212

Cena (bez DPH)
2 199,00 Kč
DPH (21%)
461,79 Kč
Cena (s DPH)
2 660,79 Kč

Bezdrátová spínací sada lze rychle a snadno nainstalovat všude tam, kde chcete ovládat světla nebo spotřebiče pomocí jediného bezdrátového tlačítka (např. rozsvítit celou místnost stisknutím bezdrátového tlačítka). To je užitečné zejména při plánování umístění vypínačů v nových prostorách, ale je to také perfektní řešení, když jsou stávající vypínače nevhodně umístěny nebo zakryty například nábytkem. Systém lze i dále rozšiřovat.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Skladem (1)
Délka:
31 mm
Šířka:
111 mm
Výška:
223 mm
Hmotnost:
0.25 kg
SKU:
193727
EAN:
9010238033511

 RF Spínací sada (RF spínací aktor 10A + RF 2b. tlačítko EATON lesklá bílá 55x55mm)

Použití

Spínací set skládající se z RF Spínacího aktoru 10A a RF tlačítka 2-bodové 55x55mm kompletní

Základní informace

RF Spínací set rekonstrukce (RF spínací aktor 10A + RF 2b. tlač EATON lesklá bílá 55x55mm) - typ CPAD-00/212

Spínací set rekonstrukce je již naprogramován. Spínací set se dá kdykoli rozšířit. Spíná všechny druhy zátěže do 10A.

RF Spínací aktory 10A - typ CSAU-01/10

Všechny aktory nové generace jsou nově vybaveny druhým programovacím tlačítkem MODE a zelenou LED diodou pro programování základních funkcí i bez použití počítače. Šroubovákem je možné nastavit funkce ZAP/VYP, tlačítkovou, nebo impulsní funkci, časovač se zpožděným vypnutím (1 min), případně časovač s upozorněním na vypnutí. Spínání aktoru je bezdrátové, například RF tlačítkem až ze 32 míst anebo také u provedení spínacího aktoru s binárním vstupem 230V přímo klasickým vypínačem, nebo tlačítkem 230V. Pro ovládání musí být použita stejná fáze jako pro napájení aktoru. Toto řešení výrazně zlevňuje projekty a umožní použití ve stávajících instalacích, kde zákazník nechce měnit instalované vypínače ani design. Tento binární vstup se nechá využít také jako bezpečnostní, například pro připojení různých senzorů - teploty, vlhkost, vítr a podobně. Integrovaný binární vstup nemusí vždy ovládat příslušný spínací aktor, může se použít rovněž pro ovládání jiných aktorů (stmívací, roletový, spínací aktor) nebo skupinové ovládání, například scény či centrální funkce.

RF Tlačítko 2-bodové, baterie 3V - typ CTAA-01/04 + krytka a rámeček

Tlačítka komunikují s libovolným RF přijímačem obousměrně, používají se pro bezdrátové ovládání osvětlení, spotřebičů, rolet, změnu provozních režimů topení apod. Požadovaná funkce je určena až výběrem vhodného typu aktoru. Bateriové napájení umožňuje vysokou flexibilitu v montáži, tlačítka lze nalepit nebo přišroubovat kamkoliv na zeď nebo nábytek. Tlačítko se k aktoru naprogramuje v základním režimu pouze jeho stisknutím - ovládání je horním nebo dolním bodem tlačítka ve funkci ZAP/VYP, rozjasňování/stmívání, rolety nahoru/dolů. V komfortním režimu lze navíc rozlišit krátký a dlouhý stisk pro nastavení více funkcí ovládaného aktoru. Upozornění na vybitou baterii při stisku tlačítka probliknutím osvětlení - v komfortním režimu lze funkci zrušit. Životnost baterie je až 10 let, závisí na okolní teplotě a četnosti ovládání - spínání 100 tisíc stisknutí, stmívání 20 tisíc stlačení, rolety 33 tisíc stlačení.

Bezdrátové sady GO WIRWLESS

 

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

 

Typ produktu
Balené jednotky, Ovládání, Tlačítko
Typ montáže
Zapuštěná montáž, Povrchová montáž
Napájení
Baterie, Síťové napájení
Aktivační funkce
Spínání
Kompatibilita
55 mm (Universal)
Rozteč vahadla
1 souprava
Barva
Čistě bílá
Spínací výkon - max
2300 W
Stupeň ochrany
IP20
Počet spínacích kontaktů - max
1
 
Powered by Phoca Cart