Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Novinka
Sleva RF dle certifikace
Eaton 3S Mini UPS pro Smart Manager a Bridge | 3SM36-SHC

Eaton 3S Mini UPS pro Smart Manager a Bridge | 3SM36-SHC

Cena (bez DPH)
2 020,00 Kč
DPH (21%)
424,20 Kč
Cena (s DPH)
2 444,20 Kč

Eaton 3S Mini UPS pro Smart Manager a Bridge 3SM36-SHC je upravená verze záložního zdroje (UPS) určená zejména pro zálohování řídící jednotky Smart Manager (CHCA-00/01) a Bridge (CBCA-00/01). 

Výrobce:
Dostupnost :
Skladem (6)
Délka:
136 mm
Šířka:
95.5 mm
Výška:
30 mm
Hmotnost:
0.5 kg
SKU:
3SM36-SHC
EAN:
3553340705014

Varianty produktu

Příslušensví: *

 Eaton 3S Mini UPS pro Smart Manager a Bridge 3SM36-SHC

Použití

Eaton 3S Mini UPS pro Smart manager a Bridge je upravená verze určená zejména pro zálohování řídící jednotky Smart Manager (CHCA-00/01). Úprava spočívá v přidaném kabelovém výstupu s konektorem pro Smart Manager.

Výstupní napětí:

DC 9 V – 3 A,

DC 12 V – 3 A,

DC 15 V – 2,4,

DC 19 V – 1,89 A,

DC 5 V – 1 A (přidaný kabelový výstup s konektorem 5.5x2.1 mm pro Smart Manager posledních řad. POZOR pro starší verze Smart Manageru je nutné vožit redukci z 2.1/5.5mm na 2.5/5.5mm. Pro Bridge je určena redukce Micro USB / 5,5x2,1mm. Při objednávce vyberte správnou variantu.

3SM36-SHC - Konektor

Redukce pro SHC

 

Redukce pro Bridge

 

Provedení - Tower

Typ baterie - Lithium-ion, vyměnitelné uživatelem

 Vstup - typ E

Výkon - 36W

Záruka - 24 měsíců

Eaton 3S Mini UPS pro Smart Manager je speciálně upravena pro zálohování napájení řidicí jednotky Smart Manager (CHCA-00/01). Všechny funkce Eaton 3S Mini UPS byly zachovány a ve spodní části 3S Mini UPS byl přidán druhý kabelový výstup DC 5 V - 1 A s konektorem 5.5x2.1 mm pro Smart Manager. Přidaný výstup má vždy výstupní napětí DC 5V - 1 A a to bez ohledu na to, na jaké výstupní napětí je Eaton 3S Mini UPS nastavena.

 

Eaton 3S Mini UPS pro Smart Manager - Základní informace

Chráníte si svůj systém chytré elektroinstalace EATON xComfort a zároveň nechcete, aby vám Wi-Fi router po krátkém výpadku napájení zdlouhavě nabíhal? Chcete, aby Vám při výpadku napájení stále chodila hlášení ze systému xComfort? V těchto případech můžete využít upravenou novinku v portfoliu, UPS Eaton 3S Mini pro Smart Manager.

Zkratka UPS označuje zdroj nepřerušovaného napájení. Jde tedy o takovou chytřejší a výkonnější power banku, která se zapne až ve chvíli, kdy vypadne centrální napájení. Firma Eaton je v tomto ohledu odborníkem a nový upravený model Eaton 3S Mini z dílny naší firmy KOMETA Plzeň s.r.o. je perfektní zejména pro zálohování řídící jednotky Smart Manager (CHCA-00/01) v kombinaci s malými chytrými spotřebiči, síťovými prvky, routery a IP kamerami.

Model Eaton 3S Mini pro Smart Manager omezuje výstupní proud a tak ochrání vaše připojené zařízení. Síťový prvek, kameru a podobné spotřebiče připojíte velice snadno pomocí čtyř typů výstupních konektorů, které naleznete v základním balení a Smart Manager připojíte přidaným pátým kabelovým výstupem DC 5V s příslušným konektorem pro Smart Manager. UPS Eaton 3S Mini pro Smart Manager navíc disponuje čtveřicí výstupních napětí a zajišťuje tak maximální kompatibilitu. Připojení vám zabere pár vteřin a elegantní bílo černý vzhled samotného zdroje rozhodně nemusíte skrývat.

O zvolené úrovni výstupního napětí a zbývající kapacitě baterie vás informují přehledné diody na přední straně. Hlavním tahákem Eaton 3S Mini pro Smart Manager je ale samozřejmě baterie, která udrží připojené zařízení až několik hodin v provozu i po výpadku centrálního napájení. Výhody jsou neocenitelné. Vaše připojená IP kamera bude natáčet i ve chvíli, kdy vám v domě, případně firmě, vypadne proud. Tedy v okamžiku, kdy je objekt nejzranitelnější.

UPS ale nepatří jenom do firem. V chytré domácnosti poskytne Eaton 3S Mini pro Smart Manager záložní napájení a ochranu například Set-top boxu, Wi-Fi routeru, zabezpečovacímu systému, IP kameře a dalším menším zařízením. Takový restart Wi-Fi routeru při minutovém výpadku elektřiny zabere kolikrát i deset minut. S UPS na to můžete zapomenout a například při hraní na notebooku, či tabletu si krátkého výpadku napájení vůbec nevšimnete. Stále totiž budete připojeni přes vaši Wi-Fi napájenou pomocí UPS Eaton 3S Mini. Ve výsledku tak tuto malou UPS ocení i hráči. Pro herní stroje má navíc Eaton v portfoliu i výkonnější modely.

Zapojení UPS Eaton 3S Mini pro Smart Manager je navíc velmi jednoduché. Stačí vybrat výstupní konektor, výstupní napětí a propojit vaše zařízení s UPS. Pro Smart Manager využijete druhý označený výstupní kabel s konektorem přímo pro Smart manager. V případě přerušení dodávky proudu začne UPS Eaton 3S Mini dodávat energii z interní baterie. Baterii na to bude mít vždy připravenou a o postupném vybíjení vás informují LED diody.

Váš Smart Manager vydrží tak na UPS Eaton 3S Mini při plně nabitém stavu a novými bateriemi nejméně 4 hodiny.

Výdrž baterie

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

Výkon
36 W
Výstup
5/9/12/15/19 V DC
Ztrátový výkon
2 W
Montáž
Samostatně stojící / na polici
 
Powered by Phoca Cart