Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Sleva RF dle certifikace
RF dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95% s teplot. vstupem. Alpine bílá. Lesklá. SHC | CRCA-01/11

RF dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95% s teplot. vstupem. Alpine bílá. Lesklá. SHC | CRCA-01/11

Cena (bez DPH)
2 673,00 Kč
DPH (21%)
561,33 Kč
Cena (s DPH)
3 234,33 Kč

RF dotykový termostat 0-40°C s měřením vlhkosti 10-95%, s teplotním vstupem a digitálními tlačítky. Je vybavený vnitřním senzorem teploty, dalším vstupem pro teplotní senzor, senzorem vlhkosti a digitálními tlačítky pro ovládání dalších libovolných částí systému, jako jsou světla, rolety, žaluzie a další. K dispozici má vnitřní týdenní plánovač a 4 režimy s nastavitelnými teplotami. Lze nastavovat intenzitu podsvícení a funkci otevřeného okna. Je určen pro Smart Manager.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Na objednávku (0)
Délka:
21 mm
Šířka:
55 mm
Výška:
55 mm
SKU:
EP-500835
EAN:
9010653030294

RF dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95% s teplot. vstupem. Alpine bílá. Lesklá. SHC | CRCA-01/11 - Použití

RF dotykový termostat je základem pro řízení vytápění. Používá se buď k přímému ovládání na základě teploty a vlhkosti, nebo k přenášení těchto informací do Smart Manageru a xComfort Bridge.

RF dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95% s teplot. vstupem. Alpine bílá. Lesklá. SHC | CRCA-01/11 - Základní informace

RF termostat má dotykový displej, který je vybavený senzorem teploty a vlhkosti. Je ideálním řešením pro regulaci vytápění a chlazení, případně jen k monitorování klimatu v místnosti. RF dotykový termostat má externí vstup pro senzor PT1000 (CSEZ-01/36), který se dá využít pro různé možnosti. Pro měření podlahové teploty s možností omezení její maximální teploty z důvodu ochrany,  pro měření venkovní teploty, pro měření teploty jiné místnosti, nebo i pro nahrazení vnitřního měření termostatu. Termostat trvale zobrazuje teplotu v místnosti a při doteku rovněž i vlhkost, čas, nebo venkovní teplotu, pokud je systém vybaven venkovní teplotou. RF dotykový termostat umožňuje i využití dvou digitálních tlačítek, kterými můžete ovládat cokoli v systému xComfort.

RF dotykový termostat může být použit následujícím způsobem

  • K přímému řízení aktoru VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, VENTILACE, OSVĚTLENÍ a ROLET
    • na termostatu lze nastavit topné režimy Komfort, Ekonomický, Útlum a Ochrana a přiřadit k nim časové plány. Termostat je vhodný pro řízení vytápění, chlazení prostřednictvím spínacího aktoru, nebo 12-kanálového Multiaktoru, případně k řízení elektrického podlahového vytápění. Ventilace je spínaná na základě vlhkosti.
    • K ovládání jiných částí systému pomocí dvou digitálních tlačítek
  • Ve spolupráci s chytrou jednotkou RF SMATR MANAGER (doporučujeme)
    • Všechny měřené hodnoty z tohoto termostatu jsou přenášeny v jednom komunikačním paketu do RF Smart Manageru a ten ovládá na základě dalších požadavků aktory vytápění, chlazení, ventilace, rolety případně osvětlení.
    • K ovládání jiných částí systému pomocí dvou digitálních tlačítek

Velký dotykový displej s podsvícením umožňuje intuitivní ovládání, snadnou změnu požadované teploty a poskytuje přehled o vytápěcích režimech. Jakákoliv změna je automaticky přenesena do Smart Manageru a obráceně. Uživatelsky nastavitelné týdenní časové plány s výběrem jednoho ze čtyř topných režimů a možností až 6 změn v průběhu jednoho dne nabízí maximální flexibilitu pro dosažení specifických potřeb každého pokoje. Uživatelská změna teploty +-5 stupňů se snadno volí šipkami na displeji, kde tato změna bude aktivní do první automatické změny v plánovači Vám vše usnadní. Dvě dotyková tlačítka na displeji mohou být použita pro ovládání ostatních funkcí, například osvětlení, rolet, případně scén ve Smart Manageru, které se mohou konfigurovat pomocí smartphonu.

Nejčastěji se instaluje nalepením na stěnu bez nutnosti použití instalační krabice. Pokud ale bude využito externí napájení, nebo možnost připojení externího senzoru PT1000, je zapotřebí instalační krabice o průměru 68mm. Standardně je termostat napájen dvěma bateriemi AAA, které jsou součástí balení (přibližná živostnost je závislá na nastavení a pohybuje se kolem 2 roků). Výhodou je možnost externího napájení ze zdroje CMMZ-00/13. Vestavěný mikro USB konektor slouží pro aktualizaci software termostatu a pro napájení. Termostat je vyráběn v několika základních barvách středových krytů. Přístoj není závislý na konkrétním výrobci rámečku, barvě či materiálu - lze totiž vybrat z mnoha doporučených výrobců rámečků se středovým otvorem 55x55 mm.

Ke stažení - pouze registrovaní

Materiály k volnému stažení

Napájení
Baterie 2 x AAA nebo zdroj 12-24V DC nebo AC
Teplotní vstup externí
1x PT1000 pro teplotu podlahy
Teplotní senzor interní
Rozsah 0-40 °C
 
Powered by Phoca Cart