Jsem Chytrý dům EATON xComfort

Sleva RF dle certifikace
RF Ethernet interface s LAN komunikací napájení zdroj | CCIA-02/01

RF Ethernet interface s LAN komunikací napájení zdroj | CCIA-02/01

Cena (bez DPH)
4 990,00 Kč
DPH (21%)
1 047,90 Kč
Cena (s DPH)
6 037,90 Kč

Zvýšení dosahu komunikace mezi RF komponenty v rozsáhlých budovách, jako jsou administrativní budovy, bungalovy, hotely a penziony.  RF Ethernet interface s LAN komunikací je napájena pomocí zdroje, který není součástí dodávky.

Výrobce:
EATON
Dostupnost :
Skladem (2)
Délka:
39 mm
Šířka:
140 mm
Výška:
102 mm
SKU:
155447
EAN:
4015081521579

RF Ethernet interface s LAN komunikací, 2,5W, napájení ze zdroje 5-24VDC - Použití

RF Ethernet interface s LAN komunikací, 2,5W, napájení PoE z ethernetu 36-57VDC - Použití

Komunikační jednotka ECI (Ethernet Communication Interface) bezdrátové ovládá RF přístroje xComfort v dosahu svého radiofrekvenčního signálu a informace předává prostřednictvím ethernetu do sítě LAN pro další využití. Vhodné rozmístěné jednotky tak mohou ovládat bezdrátová zařízení na jakémkoliv místě v budově nebo i mimo dům. Uplatnění najdou především v rozsáhlých objektech, jako jsou vetší komerční a administrativní objekty. Toto řešení zaručuje vysokou spolehlivost systému xComfort.

Jednotku ECI-LAN lze využít v domech a v kancelářských budovách v případech, kdy jsou mezi patry nebo objekty problematické železobetonové zdi nebo stropy, kterými radiofrekvenční signál standardně neprostoupí. Přímá komunikace mezi bezdrátovými přístroji (aktory / senzory) by mohla být vlivem nedostatečného signálu ohrožena. V tomto případe není možné použít mezi přístroji klasický routing signálu vzduchem, ale je nutné zvolit bezpečnější komunikaci – routing po kabelu. Stačí na obou místech nainstalovat rozhraní ECI-LAN, jež jsou propojena ethernetovým kabelem do klasické datové sítě (adresace IPv4 nebo IPv6). Nejčastější se však ECI-LAN jednotky používají ve spolupráci s řídící jednotkou Smart Manager, na které se navážou datové body RF prvku, které mají ve svém rádiovém dosahu. Kvalita signálu se pak neskenuje v celém projektu najednou, ale jen vždy mezi příslušným ECI a k nim napojenými RF přístroji. Oživení takového projektu je velmi rychlé. Obvyklý počet ECI jednotek pro dům ve spolupráci se Smart Managerem jsou dvě jednotky.

ECI jednotky se připojují do LAN routeru:

 • do vlastní ethernetové sítě. DOPORUČUJEME
 • využije se stávající datová síť v budově

Při požadavku vzdáleného ovládání je pokyn uživatele nebo z RF senzoru „vzduchem“ poslán do nejbližšího ECI v jeho dosahu a prostřednictvím datového kabelu LAN předán do druhého ECI nebo Smart Manageru pro vykonání požadavku (předání informace do aktoru).

Ethernet interface komunikuje:

 • s RF komponenty v „blízkém“ dosahu bezdrátové - rovněž pres routing vzduchem
 • se vzdálenými RF komponenty bezpečné po ethernetu - datový kabel LAN

Dvě provedení ECI-LAN ECI interface s bezdrátovou komunikací jsou vyráběny pro různé standardy komunikace a možnosti napájení. K dispozici jsou v provedeních: 1/ ECI-LAN pro ethernetové sítě s externím napájením 2/ ECI-LAN (PoE) s napájením jednotky z ethernetu (LAN je zdrojem energie). Jednotky zapínají nebo vypínají spotřebiče nebo osvětlení radiofrekvenčním signálem (RF). Řízeny mohou být rovněž signálem RF z centrální jednotky Smart Manager.

Projekty pro rezidenční domy a velké komerční a administrativní budovy využijí vždy rozhraní ECI-LAN. V objektu lze využít mnoho těchto rozhraní, muže jich být použito dokonce až 255. Ke každému ECI lze přiradit až 99 RF přístrojů. Pokud je nainstalováno více ECI, není již celkový počet RF komponent v jednom projektu omezen, neboť hlavní páteřní komunikace mezi patry či objekty probíhá po datovém kabelu. V tomto případe všechny RF přístroje komunikují bezdrátově pouze s přirazenou jednotkou ECI a v rámci jednoho patra, která předává informace do sítě. Pro xComfort doporučujeme vybudovat vlastní ethernetovou sít, data takto nemůžou být ničím brzděna.

RF Ethernet interface s LAN komunikací, 2,5W, napájení ze zdroje 5-24VDC – Základní informace

RF Ethernet interface s LAN komunikací, 2,5W, napájení PoE z ethernetu 36-57VDC – Základní informace

RF Ethernet interface s LAN komunikací, 2,5W, napájení ze zdroje 5-24VDC - typ CCIA-02/01

RF Ethernet interface s LAN komunikací, 2,5W, napájení PoE z ethernetu 36-57VDC - typ CCIA-03/01

 • řešení pro velké rozsáhlé projekty
 • možnost začlenění ECI do klasické sítě
 • každá ECI umožňuje bezdrátovou komunikaci až pro daolších 99 RF prvků
 • v jednom projektu může být použito až cca 253 ECI
 • každá ECI zajišťuje routing pro 253 spojení
 • komunikační protokol pro začlenění do jiných systémů (na základě smlouvy s Eaton)
 • Napájecí zdroj MINI-USB pro CCIA-02/01 | CMMZ-00/32 (155449) není součástí dodávky, objednává se zvlášť

Ke stažení - pouze registrovaní

Přístupová práva: Certifikovaní partneři Eaton xComfort, Registrovaní odběratelé

Materiály k volnému stažení 

Přístupová práva: Certifikovaní partneři Eaton xComfort, Registrovaní odběratelé

Napájení
Napájecí zdroj 5V DC
 
Powered by Phoca Cart