RF Dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95°C s teplotním vstupem - Jet černáRF Dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95°C s teplotním vstupem - Jet černá

RF Dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95°C s teplotním vstupem - Jet černá

PDFTiskEmail
Prodejní cena3634,84 Kč
Prodejní cena bez DPH3004,00 Kč
Sleva
Sleva celkem:
Hodnota DPH630,84 Kč
Cena / kg:
CRCA-00/13
3-5d.gif
Popis

RF Dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95°C s teplotním vstupem - Jet černá - Použití

K přímému ovládání na základě teploty a vlhkosti, intenzity světla, nebo k přenášení těchto informací do Smart Manageru.

RF Dotykový pokojový termostat 0-40°C s vlhkoměrem 10-95°C s teplotním vstupem - Jet černá - Základní informace

Novinkou bezdrátového systému xComfort je RF termostat s dotykovým displejem, který je vybavený senzorem teploty, vlhkosti a intenzity světla. Je ideálním řešením pro regulaci vytápění a chlazení, případně jen k monitorování klimatu v místnosti. Termostat má externí vstup PT1000 (CSEZ-01/36) pro měření venkovní teploty, nebo pro měření a regulaci podlahového vytápění s možností omezení maximální teploty podlahového topení a při přímém řízení rovněž i s možností nastavení minimální teploty. Termostat trvale zobrazuje teplotu v místnosti a při doteku rovněž i vlhkost, čas, nebo venkovní teplotu pokud je systém vybaven venkovní teplotou.

RF dotykový termostat může být použit následujícím způsobem

  • K přímému řízení aktoru VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, VENTILACE, OSVĚTLENÍ a ROLET
    • na termostatu lze nastavit topné režimy Komfort, Ekonomický, Útlum a Ochrana a přiřadit k nim časové plány. Termostat je vhodný pro řízení vytápění, chlazení prostřednictvím spínacího aktoru, nebo 12-kanálového Multiaktoru, případně k řízení elektrického podlahového vytápění. Ventilace je spínaná na základě vlhkosti.
  • Ve spolupráci s chytrou jednotkou RF SMATR MANAGER (doporučujeme)
    • Všechny měřené hodnoty z tohoto termostatu jsou přenášeny v jednom komunikačním paketu do RF Smart Manageru a ten ovládá na základě dalších požadavků aktory vytápění, chlazení, ventilace, rolety případně osvětlení.

Velký dotykový displej s podsvícením umožňuje intuitivní ovládání, snadnou změnu požadované teploty a poskytuje přehled o vytápěcích režimech. Jakákoliv změna je automaticky přenesena do Smart Manageru a obráceně. Uživatelsky nastavitelné týdenní časové plány s výběrem jednoho ze čtyř topných režimů a možností až 6 změn v průběhu jednoho dne nabízí maximální flexibilitu pro dosažení specifických potřeb každého pokoje. Uživatelská změna teploty +-5 stupňů se snadno volí šipkami na displeji, kde tato změna bude aktivní do první automatické změny v plánovači Vám vše usnadní. Dvě dotyková tlačítka na displeji mohou být použita pro ovládání ostatních funkcí, například osvětlení, rolet, případně scén ve Smart Manageru, které se mohou konfigurovat pomocí smartphonu.

Nejčastěji se instaluje nalepením na stěnu bez nutnosti použití instalační krabice. Pokud ale bude využito externí napájení, nebo možnost připojení externího senzoru PT1000, je zapotřebí instalační krabice o průměru 68mm. Standardně je termostat napájen dvěma bateriemi AAA, které jsou součástí balení (přibližná živostnost je závislá na nastavení a pohybuje se kolem 2 roků). Výhodou je možnost externího napájení ze zdroje CMMZ-00/13. Vestavěný mikro USB konektor slouží pro aktualizaci software termostatu a pro napájení. Termostat je vyráběn ve čtyřech základních barvách středových krytů (lesklá bílá, zářivě bílá, aplská bílá a matná antracitová). Přístoj není závislý na konkrétním výrobci rámečku, barvě či materiálu - lze totiž vybrat z mnoha doporučených výrobců rámečků se středovým otvorem 55x55 mm.

Montážní návod

Přístupová práva: Certifikovaní partneři Eaton xComfort, Registrovaní odběratelé

Uživatelský manuál

Informační přehled

Přístupová práva: Certifikovaní partneři Eaton xComfort, Registrovaní odběratelé