Společnost EATON uvádí na trh nové naprogramované balíčky. Tyto sety se od sebe liší účelem použití.

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

SET ROLETOVÝ

Obsahuje roletový aktor s bezpečnostními funkcemi a bezdrátové tlačítko. Tímto setem můžeme ovládat elektrické žaluzie, rolety, sluneční cony, nebo závěsy ale i elektrické pohony na 230 V, rolety, žaluzie, markýzy, příjezdové brány a garážová vrata, které jsou řízeny ve dvou směrech a jsou vybaveny koncovým spínačem.

 

SET SPÍNACÍ

Obsahuje spínací aktor s binarním vstupem, který lze ovládat například původním tlačítkem na 230V a bezdrátové tlačítko. Spínací aktor je na 10A - 2400W. Tímto setem můžeme spínat jakékoliv spotřebiče do výše uvedné zátěže.

 

SET STMÍVACÍ

Obsahuje stmívací aktor a bezdrátové tlačítko.Tímto setem můžeme stmívat všechny druhy stmívatelných světel včetně LED světel.

 

SET TOPENÍ

Obsahuje spínací aktor a bezdrátový dotykový termostat. Tímto setem můžeme ovládat všechny elektrické topné kabely a panely. Spínací aktor je na 10A - 2400W.

 

SET VENTILACE

Obsahuje roletový aktor s bezpečnostními funkcemi jímž lze ovládat centrální ventilační boxy, nebo i elektrické pohony na 230 V, rolety, žaluzie, markýzy, příjezdové brány a garážová vrata, které jsou řízeny ve dvou směrech a jsou vybaveny koncovým spínačem. Dále obsahuje bezdrátové tlačítko.

 

 

Co si vyberete?

S vrtáním a kopáním, nebo bez toho všeho :-)